OZNAMY, POKYNY PODMIENKY PRIJÍMACIEHO KONANIA TESTY

OZNAMY, POKYNY

Vážení rodičia, milí uchádzači,

ďakujeme Vám za dôveru, že ste si podali prihlášku na štúdium na našej škole - SPŠ technickej v Spišskej Novej Vsi.

Vo štvrtok 2. mája 2024, ale aj v pondelok 6. mája 2024 absolvujete prijímaciu skúšku (ďalej len PS) na našej škole.

Všetci ste 17. apríla 2024 dostali pozvánky prostredníctvom systému EduPage. Sú tam uvedené základné informácie o PS.

V POZVÁNKE JE UVEDENÝ VÁŠ KÓD PRE PRIJÍMACIE SKÚŠKY.
Budete sa ním preukazovať pri prezentácií pred PS, počas PS ho napíšete na testy namiesto svojho mena a zároveň pod týmto kódom budete, v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov, uvedení aj vo výsledkovej listine PS.

Vážení rodičia, milí uchádzači,

prijímacie konanie si vyžaduje aj kvalitnú vzájomnú komunikáciu. Našou snahou v nasledujúcich dňoch bude, aby ste dostávali čo najviac informácií a aj podľa nich sa mohli rozhodnúť.
Informácie Vám budeme zasielať prostredníctvom systému EduPage, ale aj e-mailom a niekedy využijeme aj telefonický kontakt. Zverejníme ich aj na našej webovej stránke www.spst.sk/prijímacie konanie.

Všetkým prajeme úspešné prijímacie konanie.

RNDr. Ladislav Ruttkay

aktualizované 29.04.2024 o 12.30 h