Robotický deň

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nadacia volkswagen

Technická akadémia v Spišskej Novej Vsi v spolupráci s Nadáciou Volkswagen Slovakia po prvýkrát organizuje

Robotický deň 2016

dňa 22. júna 2016 v aule školy.

Cieľom podujatia je popularizácia robotiky pre mladých ľudí a zároveň formou súťaže vytvoriť priestor pre žiakov základných a stredných škôl prezentovať robotické zariadenia, ktoré skonštruovali a naprogramovali.

Veríme, že nielen na Technickej akadémii, ale aj na mnohých základných školách sú žiaci, ktorých robotika zaujíma a dokázali svoj malý robot zložiť a následne ho naprogramovať. Pre týchto robotických nadšencov chceme vytvoriť priestor, aby prišli odprezentovať výsledok svojho snaženia. Zároveň budú zaradení do súťaže a môžu získať hodnotné ceny.

Viac informácií v Štatúte Robotického dňa 2016.

Do súťaže sa môžu žiaci prihlásiť prostredníctvom Prihlasovacieho formulára alebo e-mailom na adrese skola@tasnv.sk.

Zároveň veľmi radi privítame žiakov základných škôl aj ako divákov. Z kapacitných dôvodov prosíme účasť divákov nahlásiť skôr – do 17. júna 2016.

Tešíme sa na stretnutie s priaznivcami robotiky.

Organizátori súťaže

Štatúte Robotického dňa 2016     Prihlasovací formulár     Plagát