3968 M LOGISTIKA

Študijný odbor:                    3968 M  LOGISTIKA

Orientácia:                            ---

Forma a typ štúdia:             denné štúdium pre absolventov ZŠ

V súčasnosti sa logistika stáva nevyhnutnou súčasťou kvalitného fungovania každej firmy.

Preto škola ponúka najmä dievčatám moderný študijný program, ktorý ich oboznámi s oblasťami logistiky, základnými pravidlami a riešením logistických problémov prostredníctvom simulovaných situácií. Okrem toho študujú blok ekonomických predmetov – ekonomika, účtovníctvo, technika administratívy, marketing, manažment. Zvládnu dva cudzie jazyky, základy výroby a blok predmetov aplikovanej informatiky.

Absolventi sú schopní samostatne plniť úlohy technicko-hospodárskych pracovníkov v priemyselných podnikoch, dopravných spoločnostiach ale aj nevýrobných odvetviach a službách.

V pokračovaní štúdia na vysokých školách si môžu zvoliť rovnaký alebo príbuzný odbor.

Učebný plán študijného odboru 3968 M  logistika