PREUKAZ ISIC/EURO AKO VYBAVIŤ PREUKAZ PLATNOSŤ PREUKAZU DUPLIKÁT PREUKAZU FOTOGRAFIE NA PREUKAZY - FOTOEDITOR

FOTOGRAFIE NA PREUKAZY - FOTOEDITOR

UPOZORNENIE!
Tento fotoeditor NIE JE vhodné využiť pre fotografiu na Preukaz ISIC vydaných našou školou z dôvodu nevhnodného rozmeru.
Pre naše Preukazy ISIC (Preukaz ISIC/EURO<26 pre stredoškolákov) je potrebná fotografia s rozmermi 2,5 cm x 2,5 cm!

Študentský preukaz je jedným z dokumentov, ktorý sprevádza ich držiteľa počas celého pobytu na škole. Pomocou bezplatného online fotoeditora si študenti teraz môžu vytvoriť vhodnú fotografiu na svoj preukaz z pohodlia domova.

Fotografia na študentský preukaz má isté parametre, ktoré tento bezplatný nástroj na výrobu fotografií rozoznáva, a preto je vytvorenie takejto fotografie teraz oveľa jednoduchšie. Celý proces môže prebehnúť priamo vo vašej obývačke. Nepotrebujete žiadne špeciálne technológie, bude Vám stačiť len Váš smartphone.

Nahrajte fotku priamo z galérie alebo si urobte novú a nástroj na úpravu fotografií sa postará o jej zarámovanie a prípadné orezanie. Nemusíte sa báť o to, čo je na fotke za vami, editor automaticky odstráni pozadie. Pred fotografovaním si však nezabudnite zložiť akúkoľvek pokrývku hlavy.

Fotografia na študentský preukaz musí spĺňať niekoľko základných kritérií:

• osoba na fotografii sa pozerá do objektívu,
  • hlava je umiestnená v strede fotografie,
  • osvetlenie tváre je rovnomerné.

Bezplatný editor fotografií je jednoduchý, intuitívny a prácu s ním zvládne naozaj každý. Celý proces prípravy fotografie je mimoriadne jednoduchý a nezaberie viac ako minútu! Ako na to?

1. V telefóne otvorte webový prehliadač a zadajte odkaz https://passport-photo.online/sk/foto-na-isic-zadarmo.
  2. Vyberte „Odfotiť“ alebo jednoducho nahrajte fotografiu z vašej galérie.
  3. Zvoľte možnosť „Stiahnuť“.
  4. Uložte fotografiu.

Každá takto pripravená fotografia môže byť použitá na študentský preukaz, ktorým sa budete identifikovať.

Program na úpravu a editovanie fotografií nájdete nahttps://passport-photo.online/sk/foto-na-isic-zadarmo